dołącz do nas

Jak wygląda rekrutacja i praca?

Apply

Aktualnie poszukujemy

Nie znalazłeś nic dla siebie? Nie przejmuj się!

Zostaw u nas Swoje CV

Aplikuj

Jak wygląda rekrutacja?

 • Twoja aplikacja.

  Pamiętaj o tym, aby zawrzeć w niej informacje, na które zwróciliśmy uwagę w ogłoszeniu (np. uprawnienia, czy doświadczenie w sprzedaży B2B). Nie chcemy Cię przeoczyć! Szkoda żebyś odpadł przez braki w CV.

 • Selekcja CV.

  Wstępną selekcją aplikacji zajmuje się nasz dział HR. Zawsze szukamy ludzi, którzy w możliwie pełny sposób wpisują się w profil stanowiska, ale potrafimy również zwrócić uwagę na potencjały.

  Nie masz doświadczenia, ale wykazywałeś się inną aktywnością lub masz czym pochwalić się? Napisz o tym do nas!

 • Rozmowa z bezpośrednim przełożonym.

  Bezpośrednia rozmowa z osobą, z którą będziesz współpracował na co dzień, to najlepszy moment żebyś zaprezentował się z tej lepszej strony. Spokojnie, szefowie u nas nie gryzą (choć kilku ma groźny wyraz twarzy).

  Przygotuj się, poznaj nas i nasz asortyment, sprawdź jeszcze raz czego od Ciebie oczekujemy w naszym ogłoszeniu i będzie dobrze 🙂

 • Rozmowa z Dyrektorem HR i/lub Prezesem.

  Ten etap nie występuje zawsze i z całą pewnością nie dotyczy wszystkich stanowisk. Bardzo często stosujemy na tym etapie wideokonferencje.

  Ta dodatkowa rozmowa ma pomóc nam zobiektywizować ocenę Twojej osoby. Staramy się patrzeć na kandydatów pod różnymi kątami.

 • Informacja o naszej decyzji.

  Na każdym etapie rekrutacji bardzo dbamy o to, aby kandydat otrzymywał od nas informację zwrotną i to niezależnie czy decyzja jest pozytywna, czy negatywna. Nie inaczej jest na samym finale.

  Jeśli nasza oferta spełni Twoje oczekiwania i zechcesz dołączyć do naszego zespołu zaprosimy Cię raz jeszcze na podpisanie warunków współpracy.

  Chcemy żebyś otrzymał gwarancje zatrudnienia i jasno spisane zasady współpracy, jeszcze przed samą umową o pracę. Liczymy, że złagodzi to stres związany ze zmianą pracodawcy. Zależy nam na Twoim poczuciu bezpieczeństwa.

Jak wygląda początek pracy?

W pierwszym dniu

Na początek jest umowa, szkolenie BHP no i przede wszystkim powitanie w naszym zespole!

W pierwszym tygodniu

To etap organizacyjny (dostępy do systemów, niezbędne narzędzia pracy). Na tym etapie zaczniemy wdrażać Cię do naszej organizacji.

W pierwszym kwartale

Odwiedzisz naszą Centralę w Toruniu, gdzie zapewnimy Ci niezbędne szkolenia, w ramach Akademii Rywala. Zależy nam na tym, żebyś był dobrze przygotowany do swoich zadań.

W każdym kolejny kwartale

Regularnie będziemy podsumowywać i omawiać Twoje wyniki oraz wyznaczać wspólnie cele na następny okres.

Po pierwszym roku

Wspólnie podsumowujemy dotychczasową współpracę i na tej podstawie podejmujemy decyzję o jej kontynuacji.